Zespół Szkół Sportowych nr 50 w Warszawie > Szkoła ZSS Nr 50

Godło Polski
  • (22) 834-21-57 centrala
  • (22) 834-40-22 centrala
  • (22) 834-06-87 centrala
  • (22) 834-86-58 sekretariat dyrektora

Utworzone: 22-03-10 Autor: Administrator

Szkoła ZSS Nr 50


SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ

 W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

 

DYREKTOR

Dorota Grabiec

V-ce dyrektor ds. dydaktycznych

Mirosław Patoleta

V-ce dyrektor ds. sportu

Robert Kędziora

 

 

 

Lista nauczycieli Zespołu Szkół Sportowych nr 50

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot

IKB

Katarzyna Mąkosa

Monika Lesisz

Dorota Zduńczyk

Język polski

Justyna Banasiak

IB

Magdalena Mazurek

MK

Eliza Kudlińska

Justyna Skowrońska

Sabina Sklepik

Ewa Surawska

 

Język angielski

Monika Różycka-Obołończyk

Marta Rzeczkowska

Język niemiecki

Eliza Kudlińska

Język rosyjski

Anna Kowalczyk

Język hiszpański

Stanislaw Grabowski

Milena Kalinowska

Krzysztof Wikiera

Historia

Stanislaw Grabowski

Milena Kalinowska

Krzysztof Wikiera

WOS

Grażyna Gala

Krzysztof Jambor

Geografia

Krzysztof Bronche

Barbara Kekusz

Agnieszka Kurzyna

Beata Wioncek

Biologia

Krzysztof Bronche

Agnieszka Kurzyna

Przyroda

Wiktor Żarnowiecki

Fizyka

Ewa Sawicka

Chemia, Chemia doświadczalna

Ewa Gałęza

Mirosław Patoleta

Iwona Witkowska

E T

Matematyka

Ewa Żochowska

Informatyka/ Informatyka w zastosowaniu

Lucyna Opęchowska-Kon

Technika

Lucyna Opęchowska-Kon

Zajęcia artystyczne

Agata Marcewicz - Szymańska Muzyka

Marek Skórski

Edukacja dla bezpieczeństwa

Stanisław Grabowski

Podstawy Przedsiębiorczości

Magdalena Borkowska

Marta Sobocińska

Zdzisława Specht- Abramiuk

Religia, etyka

Dorota Berger - Gostkiewicz

Jacek Biernat

Sandra Cichosz

Krzysztof Gawlikowski

Adam Gębski

Dorota Grabiec

Przemysław Harasimiuk

Jarek Grzegorz

Bartosz Jesień

Paweł Kapuściński

Krzysztof Kęcki

Robert Kędziora

Maciej Kubik

Robert Mrówczyński

Józef Niemiec

Marcin Przeździecki

Tomasz Pyciarz

Wojciech Pyzel

Karol Radke

Agnieszka Ronge - Sędrowska

Paweł Rydz

Marek Rzepka

Magdalena Schab

Jakub Sowiński

Hanna Szymańska

Zofia Walczyńska

Roman Wolski

Krzysztof Wójcik

Grzegorz Wrona

Karol Wróblewski

Małgorzata Zdzieszyńska

Katarzyna Zielińska

Wychowanie fizyczne/ Trener

Stanisław Grabowski Ekonomia w praktyce
Katarzyna Mąkosa Zajęcia z dziennikarstwa

Barbara Kekusz

Agnieszka Kurzyna

Zajęcia z fizjologii i anatomii
Anna Gala Psycholog

BW

Pedagog

Bożena Wojciechowska

Biblioteka


Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.