LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie > Sukcesy sportowe > Nasze sukcesy sportowe 2009

Godło Polski
  • (22) 834-21-57 centrala
  • (22) 834-40-22 centrala
  • (22) 834-06-87 centrala
  • (22) 834-86-58 sekretariat dyrektora

Utworzone: 22-03-10 Autor: Administrator

Nasze sukcesy sportowe 2009


Aleksandra Anisiewicz

•Mistrzostwa Polski Seniorów – 1 miejsce

•Otwarte Mistrzostwa Polski – 1 miejsce


Seweryn Brzozowski

•Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 1 miejsce

•Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 1 miejsce (drużynowo)

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 6 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 5 miejsce (drużynowo) 

 

Karolina Czajkowska
•Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 1 miejsce (7-bój)

Adam Filipek

•Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – 1 miejsce

•Otwarte Mistrzostwa Polski – 3 miejsce

•Otwarte Mistrzostwa Niemiec – 5 miejsce

•Mistrzostwa Polski Seniorów

Kamil Kołodziejczyk

•Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – 1 miejsce

•Mistrzostwa Polski Seniorów – 2 miejsce


Przemysław Golis

•Młodzieżowe Mistrzostwa Europy  do lat 21 – 12  miejsce

•Młodzieżowe Mistrzostwa Europy  do lat 21 – 1 miejsce (sztafeta)

•Młodzieżowe Mistrzostwa Świata do lat 21 – 8 miejsce (drużyna)

•Młodzieżowe Mistrzostwa Świata do lat 21 – 23 miejsce

•Mistrzostwa Polski Seniorów - 2 miejsce

•Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  do 21 lat – 4 miejsce


Bartosz Grzelec

•X Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy w Tampere – 4 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 1 miejsce (sztafeta 4x100m.)

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 2 miejsce (100m. st. zmienny, 200m. st. zmienny)

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 3 miejsce (sztafety 4X100m., 4 x200m.)

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 4 miejsce (200m. st. zmienny)

•Mistrzostwa Mazowsza Juniorów – 1 miejsce (100m. zm., 200m. zm.,)

•Warszawska Olimpiada Młodzieży – 1 miejsce (100m. st. dowolny, 100m. st. motylkowy, 50m. st. dowolny, 200m. st. zmienny)

 

Łukasz Grzeszczuk

•Mistrzostwa Europy Juniorów – 3 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 2 miejsce


Krzysztof Jasiński

•Otwarte Mistrzostwa Austrii – 1 miejsce

•Otwarte Mistrzostwa Wielkiej Brytanii – 1 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 1 miejsce

•Mistrzostwa Polski Seniorów – 1 miejsce

•Mistrzostw Europy Juniorów - udział

•Mistrzostw Świata Seniorów - udział

 

Łukasz Kiełbasiński

•Mistrzostwa Świata Juniorów – 3 miejsce

•Puchar Europy Juniorów – 3 miejsce

•Puchar Świata Juniorów – 3 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 3 miejsce

•Puchar Polski Juniorów – 5 miejsce

•Mistrzostwa Polski Senirów - 5 miejsce

 

Przemysław Kryczka

•Mistrzostwa Europy Juniorów– 1 miejsce (sztafeta)

•Mistrzostwa Europy Juniorów– 20 miejsce

•Mistrzostwa Europy Juniorów– 4 miejsce (drużyna)

•Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych– 7 miejsce

•Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych- 1 miejsce (sztafeta)

•Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych-1 miejsce (drużyna)

•Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży– 1 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów– 4 miejsce

•Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – 9 miejsce

 

Julia Kowalska

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 4 miejsce

•Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do 21 lat – 13 miejsce

•Mistrzostwa Europy Juniorów– 28 miejsce


Marcin Pastuszko

•Mistrzostwa Europy Juniorów– 15 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów– 1 miejsce

•Mistrzostw Warszawy Juniorów– 1 miejsce

•Akademicki Mistrzostwa Polski Juniorów– 1 miejsce


Arleta Podolak

•Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych– udział

•X Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy w Tampere– udział

•Puchar Świata Juniorów– 2 miejsce

•Puchar Europy Juniorów Młodszych – 5 miejsce

•Puchar Europy Juniorów Młodszych – 7 miejsce

•Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 2 miejsce

•Puchar Polski Juniorów– 1 miejsce

•Puchar Polski Juniorów Młodszych– 1 miejsce

•Puchar Polski Juniorów Młodszych– 3 miejsce


Michał Rasiński

•Mistrzostwa europy Juniorów– 8 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów– 2 miejsce


Eryk Rodzik

•Otwarte Mistrzostwa Austrii– 1 miejsce

•Otwarte Mistrzostwa Wielkiej Brytanii– 1 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów– 1 miejsce

•Mistrzostwa Polski Seniorów– 1 miejsce

•Mistrzostw Europy Juniorów- udział

•Mistrzostw Świata Seniorów– udział

•Młodzieżowe Mistrzostwa Świata– 3 miejsce


Patryk Rodzik

•Mistrzostwach Polski– 2 miejsce

•Otwarte Mistrzostwa Belgii- 5 miejsce

•Mistrzostw Europy Juniorów- udział


Karolina Szczepaniak

•Mistrzostwa Świata Seniorów– udział

•Mistrzostwa Polski Seniorów– 1 miejsce (200m. st. zmienny)

•Mistrzostwa Polski Seniorów– 1 miejsce (400m. st. zmienny Grand Prix Polski Seniorów – 1miejsce 400m st. zmienny (Rekord Polski do 17 lat 4:39, 25 )

•Grand Prix Polski Seniorów– 1 miejsce 50 m st. klasyczny (Rekord Polski 17,18 lat wynik 0:31,46)

•Grand Prix Polski Seniorów– 1 miejsce 200m st. dowolny

•Grand Prix Polski Seniorów– 1 miejsce 400m st. dowolny


Jarosław Świderski

•Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych- 2 miejsce

•Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych– 1 miejsce (sztafeta)

•Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych– 1 miejsce (drużyna)

•Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży– 3 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów- 6 miejsce


Damian  Walkowski

•Mistrzostwa Europy Juniorów – 14 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 4 miejsce


Martyna Wątora

•Mistrzostwa Europy Juniorów – 1 miejsce (drużynowo)

•Mistrzostwa Europy Kadetów – 10 miejsce

•Mistrzostwa Świata Juniorów – 6 miejsce(drużynowo)

•Mistrzostwa Europy Kadetów – 5 miejsce (drużynowo)

•Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 1 miejsce

•Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 4 miejsce (drużynowo)

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 2 miejsce (drużynowo)


Katarzyna Wieczorek

•Mistrzostw Świata Seniorów - udział

•Mistrzostwa Polski Seniorów – 1 miejsce

•Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – 1 miejsce

•Otwarte Mistrzostwa Niemiec – 1 miejsce


Rafał Wiszniewski

•X Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy w Tampere – 7 miejsce (110m.p.pł)

•Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych – ćwierćfinał


Marcin Witkowski  

•X Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy w Tampere – 2 miejsce

•Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych - udział

•Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 2 miejsce

•Puchar Polski Juniorów Młodszych – 1 miejsce

•Międzynarodowy Turniej Nadziei  Olimpijskich – 5 miejsce

•Warszawska Olimpiada Młodzieży – 1 miejsce


Mariusz Wróbel

•Mistrzostwa Świata Kadetów – 7 miejsce

•Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 1 miejsce

•Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – 3 miejsce (drużynowo)

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 6 miejsce

•Mistrzostwa Polski Juniorów – 2 miejsce (drużynowo)


Marcin Woźniak

•Mistrzostwa Świata Juniorów – 13 miejsce

•Puchar Świata Seniorów udział

•Mistrzostwa Polski Seniorów PSL – 1 miejsce

•Mistrzostwa Polski Seniorów PGS – 1 miejsce

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.