LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie > LIX

Godło Polski
  • (22) 834-21-57 centrala
  • (22) 834-40-22 centrala
  • (22) 834-06-87 centrala
  • (22) 834-86-58 sekretariat dyrektora

SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ

 W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

DYREKTOR

Dorota Grabiec

V-ce dyrektor ds. dydaktycznych

Mirosław Patoleta

V-ce dyrektor ds. sportu

Andrzej Malina

 

 

Lista nauczycieli

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot

Ida Kasak - Bukowska

Katarzyna Mąkosa

Monika Lesisz

Anna Nawrotek

Dorota Zduńczyk

Język polski

Marcelina Bochyńska- Graczyk

Izabela Brzezińska

Katarzyna Kacprzyk

Magdalena Kozłowska

Karol Księżopolski

Magdalena Mazurek

Edyta Parvi

Sobczyk Robert

Karolina Szar

Maciej Żmuda

 

Język angielski

Grzegorz Janusz

Monika Różycka-Obołończyk

Marta Rzeczkowska

Język niemiecki

Yergenis Lewandowska

Język hiszpański

Stanislaw Grabowski

Milena Kalinowska

Krzysztof Wikiera

Historia/ historia i społeczeństwo

Stanislaw Grabowski

Milena Kalinowska

Krzysztof Wikiera

WOS

Krzysztof Jambor

Kamila Rytel

Elżbieta Somerfeld

Geografia

Natalia Król

Agnieszka Kurzyna

Beata Wioncek

Biologia

Mariusz Michalak

Fizyka

Beata Ziarkowska

Chemia

Ewa Gałęza

Mirosław Patoleta

Elżbieta Twarowska

Iwona Witkowska

Matematyka

Ewa Żochowska

Informatyka/ Informatyka w zastosowaniu

Lucyna Opęchowska-Kon

Technika

Lucyna Opęchowska-Kon

Zajęcia artystyczne

Marek Skórski

Edukacja dla bezpieczeństwa

Stanisław Grabowski

Podstawy Przedsiębiorczości

Piotr Marchalewski

Zdzisława Specht- Abramiuk

Religia

Krzysztof Bakaj

Jacek Biernat

Łukasz Drynkowski

Cezary Figurski

Krzysztof Gawlikowski

Adam Gębski

Dorota Grabiec

Przemysław Harasimiuk

Marcin Jackowicz

Paweł Kapuściński

Krzysztof Kęcki

Robert Kędziora

Maciej Kublik

Andrzej Malina

Łukasz Mieczkowski

Robert Mrówczyński

Józef Niemiec

Joanna Obrusiewicz

Piotr Obrusiewicz

Tomasz Pyciarz

Wojciech Pyzel

Karol Radke

Paweł Rydz

Marek Rzepka

Magdalena Schab

Wojciech Szczucki

Artur Topolewski

Zofia Walczyńska

Roman Wolski

Paweł Wołkow

Krzysztof Wójcik

Grzegorz Wrona

Karol Wróblewski

Małgorzata Zdzieszyńska

Hanna Zielińska

Wychowanie fizyczne/ Trener

Stanisław Grabowski Ekonomia w praktyce
Magdalena Ambroziak Psycholog

Beata Wioncek

Pedagog

Bożena Wojciechowska

Biblioteka

 

Zamknij Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.